Tarptautinis renginys
Sail training international
Projektą finansuoja
Savivaldybe horizontalus
Renginio organizatorius
Kl šventės
Priimančio uosto mecenatas
Limarko

Savanoriams

TAPK „THE TALL SHIPS RACES 2017“ LENKTYNIŲ RENGINIO SAVANORIU

 
2017 m. liepos 29 – rugpjūčio 1 dienomis Klaipėda priims tarptautinį burlaivių „The Tall Ships Races 2017“ laivyną. Renginio organizatorius VšĮ „Klaipėdos šventės“ kviečia aktyvius, energingus, komunikabilius jaunuolius tapti renginio savanoriais.

Užpildytą registracijos anketą siųskite el.p. savanoriai@jurossvente.lt
 

Burlaivius iš įvairių pasaulio šalių uostamiestis priims jau ketvirtą kartą. Klaipėdoje, tikimąsi, viešės apie 80 įvairaus tipo burinių laivų. Draugiškų ir rūpestingų savanorių pagalba, dirbant su įgulomis, yra svarus indėlis į tarptautinio renginio sėkmę.

Kviečiame visus buvusių regatų, burlaivių lenktynių savanorius ir visus tuos, kuriems artima savanorystės idėja, prisijungti prie renginio organizatorių komandos. Tapę renginio savanoriais įgysite naujos, įdomios patirties, susipažinsite su įvairiais žmonėmis, sustiprinsite komandinio darbo įgūdžius ir patirsite naujų, neišdildomų įspūdžių.

Anketinius reikalavimus atitinkantys kandidatai bus pakviesti į dvi mokymų sesijas - balandžio pabaigoje ir prieš renginį. Užpildytą anketą siųskite el-pašto adresu: savanoriai@jurossvente.lt .

Savanorio anketa

Išsamesnė informacija tel. (8-46) 416282