Organizatorius
Viešoji įstaiga "Klaipėdos šventės"
Fejerverką dovanoja
Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija
Partneriai
Klaipėdos laivų remontas
Towmar
UAB "Švyturys - Utenos alus"
Uosto direkcija
Karines pajegos LP
Smiltynės perkėla
Vilniaus duona
Argus LP
Lietuvo aukštoji jūrininkų mokykla
Renginį pristato
LRT

DRAKONŲ VALČIŲ VARŽYBOS

KVIETIMAS

AZARTIŠKOS DRAKONŲ VALČIŲ VARŽYBOS
 
 
Gegužės 14-ąją, Klaipėdos laivų parado metu, visus klaipėdiečius ir miesto svečius, įstaigas ir organizacijas, kviečia pramoginis-sportinis renginys - Drakonų valčių lenktynės. Organizatorių teigimu, tai renginys kiekvienam mylinčiam vandens pramogas, aktyvų laisvalaikį ir savo kolektyvą.
Drakonų valčių varžybose dalyvauti ir laimėti gali kiekviena darni komanda ar kolektyvas. Kiekviena komanda turi dalyvauti su savo sirgalių palaikymo komanda. Tai puikiai galima praleisti laiką su savo kolektyvu.
 
KADA? Gegužės 14 d., 13.00–16.00 val.
KUR? Lenktynės vyks Danės upėje Jono kalnelio ir Meridiano atkarpoje.
TAISYKLĖS
 Lenktynės vyks 20-ies vietų Drakonų valtimis. Komandą sudaro – 20 irkluotojų, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje. Varžybų Distancija - apie 400 m. Vienu metu lenktyniaus po dvi komandas. Besivaržančių komandų poros nustatomos burtų keliu. Varžybų dieną komandos turi turėti savo kapitoną ir komandos  dalyvių sąrašą. Dalyviai yra visiškai atsakingi už savo sveikatos būklę treniruočių ir varžybų metu.
Komandos gali būti mišrios ir nebus skirstomos į grupes. Komandos privalo pasirūpinti  marškinėliais, kepuraitėmis ar kita komandine atributika. Varžybų organizatoriai gali pasiūlyti marškinėlius su festivalio ir Jūsų komandos logo.Drakonų valtyje yra galimybė išsikelti komandos vėliavą.
NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS
 16.30 val. vyks varžybų dalyvių ir nugalėtojų apdovanojimas. Nugalėtojas nustatomas atrenkant kiekvieno plaukimo nugalėtoją ir fiksuojant laiką.
MOKYMAI IR TRENIRUOTĖS
Pažintis su valtimis, komandų registracija, instruktažas ir treniruotės vyks nuo gegužės 13 d., penktadienį bei šeštadienį, gegužės 14 d., nuo 10 val iki 11 val.
REGISTRACIJA IR KAINA
Dalyviai registruojami iki 2016 m. gegužės 13 d. Komandos starto mokestis 200 eurų (10 eurų asmeniui). Moksleiviams, studentams - 100 eurų (5 eurai asmeniui). Kaina pavieniams asmenims -  15 eurų. Moksleiviams ir studentams - 5 eurai.
APMOKĖJIMAS
Apmokėjimas už dalyvavimą varžybose atliekamas į SEB Banko sąskaitą: LT90 7044 0600 0797 3624, prie mokėjimo paskirties įrašant „Komandinis mokestis“ (jeigu dalyvauja komanda) arba „Asmens mokestis“ (jeigu dalyvauja vienas žmogus).
RENGINIO NOMINACIJOS, PRIZAI, SUVENYRAI
  • Lenktynių nugalėtojas (pirma, antra , trečia vietos)
  • Moteriškiausia komanda
  • Jauniausia komanda
  • Vyriausia komanda
  • Stilingiausia komanda
  • Geriausia sirgalių komanda
 KONTAKTAI
Komandų registracija  www.vandensstadionai.lt
Treniruotės ir varžybų organizatorius Saulius 8 652 40596