VšĮ „Klaipėdos šventės“, Turgaus g. 22–8, Klaipėda
8 46 400 300

ATGIMIMO AIKŠTĘ PUOŠ AUKSINĖ EGLUTĖ

Jūros šventės naujienos
20171128 125556 Sm

Šventinį gruodžio 2-osios vakarą, jau antrus metus iš eilės, Klaipėdoje nušvis net dvi kalėdinės eglutės. Teatro aikštėje sužibus natūraliai eglutei, Atgimimo aikštėje, 17.30 val., įsižiebs auksinė eglė. Anot Atgimimo aikštės puošmeną ruošiančios UAB „Švenčių studija“ vadovės Jolantos Tūraitės, Klaipėdai pasiūlyta išskirtinė ir drąsi idėja.

 „Šventinį vakarą Klaipėdoje nušvis auksinė eglutė, kurią sudaro metalinis karkasas apkaišytas dirbtinėmis eglės šakomis. Tai autorinis „Švenčių studijos“ projektas, sukurtas klaipėdiečių dizainerių poros – Rūtos Bučytės ir Dominyko Koncevičiaus. Visa eglutė bus papuošta jūros žuvelėmis, kurios atkartos visiems gerai žinomą pasaką apie auksinę žuvelę ir ragins jos ieškoti savyje“, – Jolanta Tūraitė „Švenčių studija“ vadovė.

 Nors eglutės karkasas bus pradėtas montuoti pirmadienį, tikrąjį eglutės grožį klaipėdiečiai išvys tik gruodžio 2-ąją, kai kartu su Teatro aikštės eglute įsižiebs ir Atgimimo aikštė. Projekto sumanytojai tikisi, kad auksinė, saulės šviesą atkartojanti eglutė sušildys klaipėdiečius ir nušvies kalėdinį laikotarpį.