NAUJIENOS

Prasidėjos renginio BALTIC TALL SHIPS REGATTA 2015 savanorių registracija

2015 01 12

Šių metų birželio 5-8 dienomis Klaipėdoje vyks tarptautinė didžiųjų burlaivių „Baltic Tall Ships Regatta 2015“. Renginio organizatorius VšĮ „Klaipėdos šventės“ skelbia savanorių registraciją.

Pirmą kartą tarptautinė organizacija Sail Training International (STI) organizuoja Baltic Tall Ships Regatta 2015, kurios starto uostu tapo Klaipėda, o finišo – Ščecinas (Lenkija).

Didžiuosius burlaivius uostamiestis priims jau trečiąkart. Išankstiniais duomenimis, į Klaipėdą planuoja atvykti 25-30 laivų: apie 10 – A ir B klasės burlaivių, apie 20 – C ir D klasės jachtų.

Per visas regatas organizatoriams talkino nemažas būrys savanorių, kurių iniciatyva, nuoširdus ir sąžiningas darbas buvo svarus indėlis renginių sėkmei.

Kviečiame visus buvusių regatų savanorius ir visus, kuriems artima savanorystės idėja, prisijungti prie šių metų regatos organizatorių komandos. Tapę renginio savanoriais įgysite naujos, įdomios patirties, susipažinsite su įvairiais žmonėmis, sustiprinsite komandinio darbo įgūdžius ir patirsite naujų, neišdildomų įspūdžių.

Anketinius reikalavimus atitikę kandidatai bus pakviesti į dvi mokymų sesijas - kovo pabaigoje ir prieš renginį.

Savanorio anketą rasite tinklapyje www.tallships.lt
Užpildytą anketą siųskite el-pašto adresu: savanoriai@jurossvente.lt

Išsamesnė informacija tel. (8-46) 416282

Organizatorių inf.