NAUJIENOS

PAAIŠKĖJO ANTRASIS LAIMĖTOJAS

2015 04 20
 
PAAIŠKĖJO ANTRASIS KONKURSO „TAPK ŠKUNOS „BRABANDER“ ĮGULOS NARIU“ LAIMĖTOJAS
 

 
Antrosios konkurso „Tapk škunos „Brabander“ įgulos nariu“ savaitės laimėtoju tapo 42 metų vilnietis Gedas Liekis. Šią žinią jis sutiko džiaugsmingai, nes laimėti sako tikrai nesitikėjęs.
 
„Konkursuose ir loterijose dalyvauju greičiau iš sportinio azarto, nes laimėti pavyksta itin retai. Buriuoti pradėjau tik pernai. Juokaudamas sakau, kad šis pomėgis man lyg  40-mečio krizės pasekmė. Iki šiol dažniausiai buriuodavom Trakų ežere. Išplaukti į Baltiją burlaiviu „Brabander“ bus nuostabu.“ - sako G. Liekis.
 
Pirmosios savaitės finale laimė taip pat šypsojosi sostinėje gyvenančiam 40-mečiui Pauliui Viesunui. Beje, vilniečiai antrąją savaitę konkurse ir dalyvavo aktyviausiai – iš 18-kos anketų su teisingais atsakymais, net 8 buvo iš Vilniaus. Iš viso antrąją savaitę sulaukta 25 anketų.
 
Pagal amžių aktyviausi išlieka 25 - 35 ir 35-45 metų amžiaus žmonės, atitinkamai - 9 ir 6 anketos. Jaunimas nuo 15 iki 25 metų atsiuntė vos 2 anketas.
 
Anketą su antrosios savaitės laimėtojo vardu ištraukė burlaivio „Brabander“ kapitonas Valdemaras Vizbaras. Kapitonas viliasi, kad įgula bus fiziškai stipri ir nusiteikusi ne pramogauti, o varžytis lenktynėse.
 
„Svarbiausia, kad žmonės nebūtų nusiteikę plaukti kruiziniu garlaiviu. „Baltic Tall Ships Regatta 2015“ yra burlaivių lenktynės. Norint laimėti, reikės paplušėti. Tačiau neturintieji buriavimo patirties neturėtų išsigąsti – laive to greitai išmokstama. Bene sunkiausia pirmą kartą išplaukusiems būna įveikti jūros ligą. Geriausias vaistas nuo jos – fizinis darbas.“ – sako V. Vizbaras.
 
Naujo šios savaitės klausimo ieškokite internetiniame portale www.lrytas.lt
 
Vėjo, vėjo, vėjo!