NAUJIENOS

PENKTASIS KONKURSO „TAPK ŠKUNOS „BRABANDER“ ĮGULOS NARIU“ LAIMĖTOJAS

2015 05 11
Penktosios konkurso „Tapk škunos „Brabander“ įgulos nariu“ savaitės laimėtoju tapo 32 metų Vytas Kerdokas iš Vilniaus. Ši žinia, pasak Vyto, jam - lyg perkūnas iš giedro dangaus, nes konkurso anketos tikina pats nesiuntęs ir kol kas net neįtariantis, kas galėjo padaryti tokią staigmeną.
 
„Oro balionu skraidau apie 10 metų. Buriavimo patirties neturiu jokios – teko tik menkes jūroje, 10-ties km. atstumu nuo kranto gaudyti.  Jachta nesu plaukęs, tačiau pabandyti labai norėjau. Todėl laimėta vieta burlaivyje man yra didžiulė dovana. Tuo labiau, kad net nesvajojau apie tai.“ – sako V. Kerdokas.
 
Konkurse „Tapk škunos „Brabander“ nariu internetiniame portale www.lrytas.lt dalyvavo daugiau kaip 200 žmonių iš visos Lietuvos. Tačiau fortūna palanki buvo vilniečiams – visi penki laimėtojai yra iš sostinės.
 
„Baltic Tall Ships Regatta 2015“ projekto vadovė Violeta Ulevičienė sako, kad išnaudotos dar ne visos galimybės. Konkursas keliasi į LRT televiziją. Gegužės 08d. tiesioginiame eteryje jau išrinktas dar vienas – šeštasis - burlaivio įgulos narys – juo tapo 26 metų vilnietis Justas Šukštulis.
 
„Naujų klausimų, susijusių su jūra, burlaivių istorija,  ieškokite laidos „Labas rytas, Lietuva“ feisbuko paskyroje. Tiesioginiame LRT eteryje bus išrinkti dar 4-i laimingieji, kurie kelione burlaiviu į Lenkijos uostą Ščeciną galės mėgautis nemokamai.“ – sako V. Ulevičienė.
 
Naujo klausimo ieškokite LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ feisbuko paskyroje: https://www.facebook.com/LRT.labasrytas?fref=ts
Atsakymus siųskite elektroniniu paštu: kaonkursas@jurossvente.lt.
Būtina nurodyti vardą, pavardę, amžių, kontaktinį telefoną ir miestą, kuriame gyvenate.