NAUJIENOS

RYŠKIAUSIO LAIVO APDOVANOJIMAS - LAIVUI „SVAJA 7377“

2015 05 20
 
Šeštasis Klaipėdos laivų paradas, finišavęs praėjusį šeštadienį, šiandien paskelbė laivų flotilės nugalėtojus, kuriems įteiktos dovanos, išsakytos padėkos.
Antrus metus rengiami ryškiausio, gražiausiai iliuminuoto Klaipėdos laivų parado laivų rinkimai tampa gražia tradicija ir motyvacija. 
 
„Džiugu matyti pokyčius, pastangas ir tą gražų klaipėdietišką užsidegimą būti geriausiu. Smagu matyti, kad beveik visi laivai nuo mažiausių katerių iki didžiųjų „Smiltynės perkėlos“ keltų puošėsi, ruošėsi ir šventės dalyvius džiugino šviesomis bei puikia nuotaika“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.
 
 
Apdovanojimui laivus komisija rinko tik iš tų, kurie organizatoriams buvo atsiuntę užpildytas dalyvio registracijos  anketas. Tokių laivų sąraše buvo 39.
Nors komisijos nuomonės išsiskyrė, pagrindinio prizo nugalėtoju išrinktas ir ryškiausio Klaipėdos laivų parado 2015 dalyvio titulą pelnė pramoginis kateris „Svaja 7377“ (atsakingas asmuo - Jurandas Altuchovas). Nugalėtojui atiteko Laivų parado rėmėjo - UAB „Laivo sandėlis“ įsteigtas prizas –  laivo varpas, kurio skambesys turėtų pažymėti kiekvieną naują kelionę. 
 
Klaipėdos laivų parado rėmėjų ir bičiulių dėka įsteigtos dovanos dar dviems laivams, kuriuos išrinko komisija, klaipėdiečiai ir šventės organizatoriai.
Už gausiausią dalyvavimą apdovanota AB „Smiltynės perkėla“, kurios net trys laivai – keltas „Kintai“ ir „Nida“ bei katamaranas „Smiltynė“ ryškiai papuošė šeštąjį Klaipėdos laivų paradą.
 
Žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus simpatijų prizas atiteko jachtai „Lietuva“ ir jos kapitonui Osvaldui Kudzevičiui.
„Paradą stebėjusiems Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Klaipėdos skyriaus nariams jachta „Lietuva“ patiko savo geru skoniu – jachta buvo padabinta ne tik vėliavėlėmis, bet ir šviečiančiomis girliandomis. Tad Klaipėdos žurnalistai savo simpatijų laivui - jachtos „Lietuva“ įgulai linki gero vėjo ir sėkmingo sezono. Beje, norime pastebėti, kad parade dalyvavo įspūdingai pasipuošusių mažų laivelių, tačiau nesimatė jų pavadinimų. Siūlytume laivų parado dalyviams pasirūpinti, kad būtų ne tik gražūs, bet ir atpažįstami“,- sakė LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus pirmininkė Jolanta Beniušytė.
Ji jachtos „Lietuva“ įgulai įteikė kapitono Eimučio Astiko knygą „Mačiau žaliąjį spindulį“ ir LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus išleistą žurnalą „ŽENIA“ apie uostamiesčio žurnalistų gyvenimą.
 
Rinkdami ryškiausią laivą komisijos nariai taip pat išskyrė pramoginį katerį „Alina“, laivą „Sea Horse“, prieš metus gražiausio laivo apdovanojimą pelniusį laivą „Venus“, pramoginį laivą „Kamita P-416“.