NAUJIENOS

VAIKUS SVEIKINS BURINUKAS

2015 07 01
Vaikus sveikins Burinukas

Balta ir skani lyg cukraus vata, šįkart Jūros šventė dar dosnesnė mažiesiems. Pirmą kartą šventėje bus pristatytas specialiai Jūros šventei sukurtas vaikų personažas – Burinukas.
„Jūros šventė išskirtinė savo tradicijomis. Tikimės, kad vieną jų pradedame kurti jau šiandieną. Burinukas – naujas ir ilgai brandintas Jūros šventės personažas, skirtas vaikams ir jų erdvei šventiniame šurmulyje. Šis unikalus ir žaismingas personažas kiekvienais metais Klaipėdą aplankys tik Jūros šventės metu. Jo istorija ir kelionių nuotykiai -  unikalioje ir spalvingoje knygelėje „Burinuko istorija“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Goda Giedraitytė. 
Nors Burinuko personažą sukūrė šventės organizatorių „Klaipėdos šventės“ komanda, kad naujasis šventės personažas atgytų, buvo pasitelktos papildomos kūrybinės pajėgos. „Burinuko istoriją“ surašė Nijolė Kepenienė, mažąjį herojų nupiešė – Vilhelmas Giedraitis.
„Burinuko uostas“ įsikurs aikštelėje prie „Meridiano“ krantinės. Šioje erdvėje vaikų lauks edukaciniai užsiėmimai jūrine tema, įvairios pramogos, muzikiniai pasirodymai, o svarbiausia – susitikimai su pačiu Burinuku. Susipažinti su Burinuku vaikai galės dar iki Jūros šventės įsigydami naują ir spalvingą knygelę - „Burinuko istorija“.

Jūros šventės suvenyrų – marškinėlių, knygelių „Burinuko istorija“, tušinukų, medžiaginių maišelių, magnetukų nuo liepos 13 d. bus galima įsigyti VšĮ „Klaipėdos šventės“ buveinėje, adresu Šaulių g. 32, o šventės metu informacinėse palapinėse, kurios įsikurs prie Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (Danės g. 19) bei Kruizinių laivų terminale.
 
Jūros šventės 2015 knygelės, kurioje bus pateikta ne tik išsami informacija apie visus šventės renginius, naujienas, atrakcijas bei vertingi nuolaidų kuponai su kuriais visą šventės tributiką bus galima įsigyti žymiai pigiau, kaina vos 0,50 EUR.
 
Jūros šventė 2015 knygelę taip pat bus galima įsigyti šventės partnerės „Tiketos“ kasose prekybos centre „Akropolis“ Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune.