NAUJIENOS

TEATRINIO VEIKSMO GATVĖS IMPROVIZACIJOS

2015 07 29
Baltosios Jūros šventės šurmulyje įsisupo jau 5-oji „Teatrinio veiksmo gatvė“. Spalvingas ir unikalus projektas suvienijo gausų būrį Klaipėdos teatralų, o netikėti perfomansai ir improvizacijos Jūros šventės svečius stebino ne tik dieną, bet ir naktį.

Specialiai baltajai Jūros šventei gimęs Klaipėdos kūrėjų - pianisto Marijaus Kučiko ir režisierės Eglės Miškinytės bendras meninis projektas kvietė į smagią šventinę avantiūrą. Atsispyrę nuo užburiančios Alessandro Baricco istorijos apie paslaptingąjį pianistą Novečentą, kūrė legendą įsimylėjusioms poroms bei smalsuolių praeivių miniai.


Pantomimos teatras „A“ kvietė pasivaikščioti „Jausmų alėjomis“. Iškėlę baltas vilčių bures mimai keliavo Jūros šventės gatvėmis, skverais ir aikštėmis dalindami žmonėms šypsenas ir juoką.

 
Profesionalus šokio teatras „PADI DAPI Fish“ pristatė interaktyvų šokio spektaklį „VVV+v“, kuriame fantastiška vaizduotės kelionė, pilna atrakcijų bei įvairių spendimų paieškų.

 
 
Vienas jauniausių profesionalių Klaipėdos teatrų „Apeironas“ dovanojo muzikines ištraukas iš premjerinio spektaklio „Miegančios motinos vaikai“.

 
Klaipėdos jaunimo teatras Jūros šventės svečiams pristatė lietuvių literatūros klasiko Kristijono Donelaičio pasakėčias, papildytas lietuvių liaudies dainos. Klaipėdos lėlių teatras dovanojo dvi gatvės improvizacijas - „Vyras ir moteris“ bei „Marionetės gatvėje“.
 
Jūros šventei žengiant į naktį „Teatrinio veiksmo gatvės“ žiūrovus įtraukė fakyrų trupės „Liepsnojantis šerkšnas“ pasirodymai.
 
Ugnės šou keitė energingas violončelistų - Tomo Mikalausko ir Karolio Vaičiulio duetas „Voicelless“.