NAUJIENOS

KVIEČIA MOKSLO IR MENO FESTIVALIS „RESTART“

2015 11 11
 
Kaip geografijos žinias taikyti versle ir kasdienybėje? Norite sužinoti kokia yra pirato patirtis dalyvaujant vietos savivaldoje? Svajojate būti geriausiu lyderiu? Internete nerandat atsakymo ar mūsų protėviai pagonys aukojo savo dievams žmones? O gal norėtumėt pasisakyti politinių diskusijų forume „Informaciniai karai“? Pasitikite ir atraskite mokslo ir meno festivalį „RESTART“. 
 
Lapkričio 23-28 dienomis kvies pirmasis Klaipėdos mokslo ir meno festivalis „RESTART“. Šiemet festivalis startuoja bendradarbiaudamas su Klaipėdos universitetu, kuris mini įkūrimo ir savo veiklos 25-etį. Visą savaitę besidominčių mokslu lauks įvairios mokslininkų ir menininkų paskaitos, diskusijos, kūrybinės dirbtuvės, parodos, ekskursijos, knygų pristatymai, instaliacijos ir teatro pasirodymai, robotikos mokykla.

Festivalis pakvies ir į specialius projektus - „Iškeisk pamoką į paskaitą“ ir „Pasikviesk pamoką“, kurių metu bus surengta daugiau nei 100 įvairių paskaitų ir renginių moksleiviams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.
KADA?
Lapkričio 23-28 dienomis
KUR VYKS?
Festivalis vyks Klaipėdos universiteto erdvėse, kultūros įstaigose, verslo įmonėse, viešosiose erdvėse. Specialus programos dėmesys bus skirtas jūrinės kultūros pažinimui, Klaipėdos ir Vakarų regiono kultūrinei ir mokslinei erdvei pristatyti. 
KAM SKIRTAS?
Festivalis skirtas ne tik jaunimui, moksleiviams ar studentams, bet ir kiekvienam besidominčiam mokslu, jo naujovėmis ir paslaptimis.
TIKSLAS?
Pagrindinis festivalio tikslas – sukurti sinerginį universitetų ir miesto bendruomenės bendradarbiavimą, sudaryti galimybes miestiečiams iš arčiau pažinti universitetų veiklas, edukacines inovacijas, o universitetams išplėsti savo veiklos arealus į miesto viešąsias teritorijas. Festivalio metu siekiama apjungti miesto akademinę bendruomenę, mokslo ir kultūros įstaigas bei organizacijas, savivaldos, verslo, turizmo atstovus ir plačiąją visuomenę.
RENGINIO PROGRAMA
Išsamią renginio programą rasite mūsų internetiniame puslapyje http://jurossvente.lt/programa-6.html arba atsisiųskite PDF formatu. MOKSLO IR MENO FESTIVALIO LANKSTINUKAS (PDF).