NAUJIENOS

TREČIOJI „ŠVIESŲ FESTIVALIO“ DIENA: NAKTIS TEISME IR LAZERIŲ ŠOU

2016 02 15
Uostamiestyje tęsiasi antrasis „Šviesų festivalis“. Tūkstančius svečių sutraukęs festivalis miestą džiugins dar du vakarus – vasario 15 ir 16 d. Festivalyje jau pristatytas meninės instaliacijas šį vakarą papildys nauji - Klaipėdos miesto apylinkės teismo ir kompanijos „Blikas“ projektai.
 
 
Renginio partneris - Klaipėdos miesto apylinkės teismo, šiandien, vasario 15 d., nuo 17 iki 21 val., kviečia į išskirtinį projektą „NAKTIS TEISME“. Reginio metu bus pristatomos teismų, prokuratūros atstovų, advokatų, antstolių darbo subtilybės, ekskursijų metu „Šviesų festivalio svečiai bus supažindinti su teismo patalpomis ir čia vykstančiais procesais. Lankytojai susipažins su teismine mediacija ir vaizdo konferencijomis, teismų raida ir pavaišinti arbata.
Anot Klaipėdos miesto apylinkės teismo atstovės ryšiams su žiniasklaida ir visuomene – Živilės Radytės, renginio tikslas – atverti visuomenei teismo užkulisius, supažindinti su darbo virtuve bei paprastai ir nuoširdžiai papasakoti apie save.
 
 
Vasario 15 ir 16, du „Šviesų festivalio“ vakarus, turtingą lazerių šou Klaipėdai pristato įmonė „Blikas“. Ryškus ir ritmingas lazerių šou įsikurs Atgimimo aikštėje. Vasario 15-ąją, lazerių šou kvies 19.00, 20.00 ir 21.00 valandomis, o vasario 16-ąją – 19.00, 19.30 ir 20.30 val.
 
Nuo 18 val. visų klaipėdiečių ir miesto svečių lauks ir kiti nuolatiniai festivalio projektai, meninės instaliacijos, šviesos performansai.