NAUJIENOS

GATVĖS MUZIKOS DIENĄ PRISTIGS PIANINŲ DERINTOJŲ

2016 04 28
Gegužės 21-ąją, Klaipėda skambės muzikos garsais – į miesto aikštes ir skersgatvius kvies 10-oji Gatvės muzikos diena. Renginio organizatoriai džiaugiasi ne tik dalyvių gausa, bet ir norinčių dovanoti pianinus aktyvumu.
 
Vos prieš porą savaičių paraginę Klaipėdą užlieti muzikos garsais, dovanojant nenaudojamus pianinus, Gatvės muzikos dienos (GMD) organizatoriai džiaugiasi rezultatais.

„Žmonės sureagavo žaibiškai – skambino, rašė, domėjosi iš kur toliausiai pianiną atsivešime. Buvo norinčių padovanoti ir užsienyje esančių pianinų, tačiau kol kas tai paliksime ateičiai. Dabar juokaujame – kur reikės rasti tiek pianinų derintojų, kurie ankstų GMD rytą suspėtų paruošti visus pianinus norintiems groti“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

Šiuo metu organizatoriai jau yra patvirtinę 7 dovanojamus pianinus, kuriuos pasiimti iš dovanojančių žmonių planuojama gegužės pradžioje. Pianinai bus įkurdinti įvairiose Klaipėdos senamiesčio erdvėse ir net autobusų stotelėse bei suteiks galimybę muzikuoti kiekvienam norinčiam. O tam tikromis valandomis pianinais užgros profesionalūs Klaipėdos pianistai, kurie noriai sutiko pasidalinti savo talentu su klaipėdiečiais. Padovanoti pianinus dar galima iki gegužės 3-čios dienos.
 
Nesuspėję užsiregistruoti į GATVĖS MUZIKOS DIENĄ arba norintys prisidėti padovanojant seną pianiną, kviečiami registruotis el.paštu alfredas@jurossvente.lt arba telefonu +370 684 09174.