NAUJIENOS

AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ IR GRUPĖ „SKYLĖ“ - RUDENS LYGIADIENIO KONCERTAS

2016 09 12
Gamtos metų ratui įsismarkavus, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ kviečia klausytojus pasitikti rudenį pamėgtuose lygiadienio koncertuose. Rudens lygiadienio metu visame Žemės rutulyje dienos ir nakties trukmė susilygina. „Tai  ypatingas metas džiaugtis gyvybingojo pusmečio derliumi ir kauptis ramiajam laikui. Prisiminti vasaros siautulį ir ruošti šviesos atsargas trumpėjančioms dienoms pratęsti, “ - sako dainininkė A. Smilgevičiūtė.

 Rudens lygiadienio svarstyklėms nyrant į žvaigždėtas sutemas, Aistė kartu su grupe kviečia klausyti ryškiausių ketvirčio amžiaus kūrybos dainų. Kiekvieną lygiadienio koncertą atlikėjai paįvairina naujai suskambančiomis primirštomis dainomis ar net niekad neskambėjusiais, premjeriniais kūriniais.

Rudens lygiadienis yra astronominio rudens pradžia. Kaip ir kiekvienas ryškus gamtos pokytis, taip ir ši diena Lietuvoje buvo nuo seno laikoma švente. Šią dieną būdavo džiaugiamasi derliumi, dėkojama dievui Žemininkui.

Prieš aštuonerius metus pradėję tradiciją koncertais pažymėti metą, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina, A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ ją sėkmingai tęsia. Klausytojai šio ciklo koncertus vertina už pasirodymo metu sukuriamą ypatingą ir subtilią muzikos, poetiškų tekstų, meniško apšvietimo ir kokybiško garso dermę. Koncertą papildys pagal Tado Radzevičiaus grafikos darbus bei Artūro Rožkovo piešinius specialiai sukurtos vaizdo projekcijos.Rugsėjo 22 d. 19 val. Klaipėdos dramos teatre, Teatro g. 2, Klaipėda.
Bilietus platina TIKETA
Koncerto trukmė: 1 val. 30 min.

Atlikėjai:
Aistė Smilgevičiūtė – vokalas
Rokas Radzevičius – akustinė gitara, vokalas
Mantvydas Kodis – akordeonas, klavišiniai
Kęstutis Drazdauskas – fleita, pritariamasis vokalas
Enrikas Slavinskis – elektrinė gitara
Gediminas Žilys - bosinė gitara, kanklės
Salvijus Žeimys – mušamieji
Garso režisierius – Valdas Karpuška
Šviesų dailininkas – Marius Selevičius
Vaizdo projekcijų koordinatorius – Laurynas Rekys