NAUJIENOS

APDOVANOTI JŪROS ŠVENTĖS EISENOS PIRMŪNAI

2016 11 04
57-osios Jūros šventės istorijoje padėtas taškas. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje apdovanotos įmonės, organizacijos ir kolektyvai, taikliausiai atspindėję - ATOSTOGOS RIVJEROJE skelbusią Jūros šventės temą.

 
Jūros šventės eisena – svarbiausias ir masiškiausias Jūros šventės akcentas, apjungiantis keliasdešimt stipriausių miesto įmonių, įstaigų bei organizacijų. „Paskelbti geriausius, išrinkti gražiausius, kai visų kolektyvų pastangos ir indėlis neįkainojamas – sunkus galvosūkis. Džiaugiamės, kad daugybė mūsų bendro darbo ir apmąstymo valandų sukūrė jaukų, šiltą ir įspūdingą reginį“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.
 
Jau antrus metus Jūros šventę globojančio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus teigimu, Jūros šventės eisena auga ir stiprėja, į jos gretas jungiasi nauji kolektyvai, o eisenos dydis ir mastai stebina net ir visko mačiusius.
 
Pirmoji vieta, už puikų humoro jausmą ir geriausią temos išpildymą atiteko LKAB „Klaipėdos Smeltė“ ir jos generaliniam direktoriui Rimantui Juškai, kurio dėka miesto gatvėmis riedėjo įspūdinga, ryškiomis lūpomis ir atostogoms būdinga skrybėle puošta, transporto priemonė.Antroji vieta, už ambicijų tęstinumą, jų dydį ir svorį atiteko AB „Vakarų laivų gamykla“, kuri Jūros šventės eiseną jau antrus metus papuošė sunkiasvore transporto priemonė „KAMAG“ ir meniškomis interpretacijomis.

Trečioji vieta, už įsiliejimą į Jūros šventės gretas ir smagią Jūros šventės eisenos įžvalgą, atiteko UAB „Vlantana“.

Už stilių ir elegancijos pojūtį apdovanota AB „Klaipėdos nafta“. Specialūs prizai atiteko Lietuvos jūrų muziejui, UAB „Fortum Klaipėda“, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai“, (KLASCO), AB „DFDS Seaways“, Klaipėdos apskrities viešajai Ievos Simonaitytės bibliotekai.