NAUJIENOS

TEATRO AIKŠTĖ UŽBŪRĖ ŽIEMOS MAGIJA - KLAIPĖDA PRADEDA ŽIEMOS ŠVENČIŲ LAUKIMĄ

2016 12 03


Klaipėda pradėjo šventinį laikotarpį – sausakimšoje Teatro aikštėje nušvito pagrindiniai miesto Kalėdų akcentai, o iš dangaus kritęs purus sniegas širdyse pasėjo gražų kalėdinio stebuklo laukimą.

Magišką vakarą pradėjo ir artėjančių švenčių laukimu pasidalino miesto šeimininkas, meras Vytautas Grubliauskas. Nuoširdžioje kalboje meras ragino tikėti stebuklu, jį kurti, būti drauge, būti bendruomeniškiems ir nuoširdesniems nei visada.Siaučiant nuostabiai ir pasiilgtai pūgai, netrukus suskambo dainininkės Editos Bodrovaitės atliekama „Tyli naktis“, simboliškai pakvietusi susitelkti ir įkvėpti belaukiant didžiojo stebuklo. Dar po kelių akimirkų Klaipėdos dramos teatro balkonuose, ritmingą pasirodymą pradėjo fakyrai, savo šviesomis netrukę pakviesti ir patį tikriausią Kalėdų Senelį.  Pakvietęs būti drauge, daryti gerus darbus ir džiaugtis buvimu, Kalėdų Senelis pradėjo stebuklingą skaičiavimą, kurio pabaigoje, sušukus - MES MYLIME KLAIPĖDĄ, nušvito magiškas sniego rutulys ir gražuolė, klaipėdiečio Ramučio Petruškevičiaus padovanota, žaliaskarė.

Aiktelėti privertė ir fantastiškas menininko iš Prancūzijos - Jacques‘o Rival‘o projektas – I LOVE KLAIPĖDA. Spalvų žaismas ir viduje siaučianti pūga – abejingų nepaliko, o pats menininkas liko apstulbęs, mat tokios žmonių minios tiesiog nesitikėjo.
Tuo pat metu, Atgimimo aikštėje nušvito ir dar viena, iki tol tradicine buvusi - karkasinė Kalėdų eglutė.