NAUJIENOS

TEATRO AIKŠTĖJE SPINDI SNIEGO PARODA

2016 12 12


Šį savaitgalį, centrinėje Klaipėdos renginių erdvėje - Teatro aikštėje, nušvito improvizuota sniego paroda. Anot renginio organizatoriaus VšĮ „Klaipėdos šventės“, projektas papildo šių metų kalėdinių renginių siekį - Teatro aikštę paversti balta, šviesia, jaukia erdve ir taip burti miesto bendruomenę. Stiklinės sniego kolonos įsikūrė šalia svarbiausių kalėdinių akcentų – eglutės ir magiško sniego rutulio. Į Klaipėdą „sniegą“ atvežė miesto partneris iš Latvijos Janis Petersons.

Jau ne vienerius metus, kurdamas kalėdinių renginių ciklą, uostamiestis buria šiltas ir gražias iniciatyvas. Į gerų darbų maratoną įsitraukė ir Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ narės, pakvietusios žmones atsigręžti į vaikus be namų ir namus be vaikų.

Šeštadienį Teatro aikštėje surengtoje akcijoje rotarietės kvietė klaipėdiečius drauge ieškoti šeimų, kurios galėtų atverti duris vaikų namų auklėtiniams, aukoti globotinių vasaros stovyklai ir vaišino kalėdiniais saldumynais.
„Visuomenė vis dar bijo globoti dėl gajų mitų apie „blogus“ genus. Pačios jau ne vienerius metus draugaujame su „Ryto“ globos namų auklėtiniais ir matome, kokie vaikai šaunūs. Šia iniciatyva norime padrąsinti miestiečius domėtis vaikų globa, lankyti juos ir kartu ieškoti globėjų“, – sakė klubo prezidentė Virginija Beliauskienė.
 
Rotarietės įsitikinusios, kad įsisenėjusias valstybės žaizdas turėtų padėti gydyti ir visuomenė. Todėl Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ yra Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ partneris ir kviečia bendromis pastangomis keisti Lietuvą.

Dar vieną gerumo akciją klubo narės Teatro aikštėje vykdys kitą šeštadienį 12–14 val. Prisijungti kviečiami visi neabejingi miestiečiai.