NAUJIENOS

ANTRĄ ŠVIESŲ FESTIVALIO VAKARĄ ŽYGIAVO KETURKOJAI

2017 02 18
Tūkstančius svečių į senamiestį sukvietęs ŠVIESŲ FESTIVALIS įsibėgėjo. Nuolatinius trečiojo Šviesų festivalio projektus penktadienį papildė ŠVIEČIANČIŲ KETURKOJŲ paradas. Vėlų vakarą Karlskronos aikštė, kur ir startavo šventinis paradas, buvo sausakimša. Puikiai užduotį supratę keturkojų savininkai nepagailėjo laiko ir nestigo fantazijos - geriausius draugus puošė šviečiančiomis lemputėmis, pavadėliais, žaislais.
 
 
Nors tikslus dalyvių skaičius paaiškės tik šeštadienį, mat kai kurie dalyviai užsiregistruoti atėjo jau po parado, spėjama, kad Klaipėdos gatvėmis žygiavo apie 300 šuniukų. Renginys organizuotas kartu su VšĮ „Linksmosios pėdutės“.  Eisenos priekyje žengė smilgininkai, iš paskos sekė maži ir  dideli, lojantys ir dūkstantys keturkojai.
 
Tiek parado stebėtojų, tiek dalyvių teigimu - renginys senamiestį užliejo šiluma ir gerumu. 
Šeimoms skirtoje erdvėje taip pat veikė senovinė blynų kepimo gildija – autentiškose krosnyse čirškėjo „čirviniai“ vafliai, kvietė smagios pramogos.
 
Šeštadienį, paskutinį festivalio vakarą, lankytojai turi dar vieną galimybę pasigrožėti meninėmis instaliacijomis, pasikrauti puikios energijos. Be nuolatinių projektų šį vakarą lauks specialus projektas - „Šokantys langai“. 18.00 ir 20.00 val. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro bokšto languose - stilinga jaunosios Klaipėdos šokėjų kartos instaliacija kviečianti šokėjo gyvenimą stebėti iš arti.  Projekto autoriai – Klaipėdos universiteto Menų akademijos Šokio katedra, pasirodymo trukmė - 25 min.