Eisena

Sveikinu  Klaipėdą jau 59-ąjį kartą pasipuošusią jūriniu rūbu! Mums, uostininkams, žmonėms, tiesiogiai dirbantiems su jūra ši šventė ypatinga ne tik todėl, kad galime atitrūkti nuo eilinių darbų ir pasinerti į šventės šurmulį.  Ši proga mums svarbi, nes Jūros šventės šurmulio prisipildančios Klaipėdos gatvės dar kartą primena, kad galime didžiuotis būdami jūrine valstybe.

Kasmet vis labiau džiugina vienas pagrindinių Jūros šventės akcentų –  teatralizuota jūrinių organizacijų eisena. Dalyvauti joje –  garbės reikalas! Todėl noriu padėkoti visiems, kurie  negailėdami savo laiko ir neribodami fantazijos stengiasi kuo įspūdingiau nuspalvinti šią eiseną.

Ačiū klaipėdiečiams ir miesto svečiams, kad jie įsiliedami į šventę kuria jūrinę dvasią! Ačiū jūrinininkams, uosto bendruomenei, kurie savo darbais garsina Lietuvos, kaip jūrinės valstybės vardą.

Gražios šventės ir išskirtinių akimirką! Tegul jūra išsilieja į Klaipėdos gatves!

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus

DIDŽIOJI JŪROS ŠVENTĖS EISENA „TAS JAUSMAS, KAI…“

 Liepos 27 d., penktadienis, 18.00 val. 

59-osios Jūros šventę į miestą tradiciškai atneš vienas laukiamiausių ir didžiausių trijų dienų fiestos renginių – iškilminga jūrinė eisena. Kasmet vis išradingesnė, bet tuo pačiu ir gilias jūrines tradicijas išreiškianti eisena – kiekvienos Klaipėdos įmonės ar organizacijos vasaros planuose užima reikšmingą dalį. Jūros šventės eisena vienija per 7000 žmonių, keliasdešimt įstaigų, įmonių, organizacijų ir kolektyvų. 

Šį kartą eisenos dalyviai šventės temą „Tas jausmas, kai…“ pakviesti iššifruoti savaip ir dar originaliau, laisviau, todėl laukiama dar išradingesnių įmonių prisistatymų. Nepraleiskite vieno įspūdingiausių Jūros šventės renginių!

DĖMESIO! Jau antrus metus Jūros šventės didžiąją eiseną bus galima stebėti ir internetu – tam susivienija didieji Lietuvos ir Klaipėdos internetiniai portalai. #Klaipedossventes

Eisenos maršrutas: J. Janonio g., Herkaus Manto g., Naujojo Sodo g., Naujoji Uosto g., Pilies tiltas, Pilies g., Kruizinių laivų terminalas. Eisenos dalyvių pristatymas numatytas už Pilies tilto. 19 val., pasiekus Kruizinių laivų terminalą, bus pakelta Jūros šventės vėliava ir paskelbtas šventės startas.

Dalyvių pristatymas numatytas už Pilies tilto.

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.