JŪROS ŠVENTĖ 2018
LIEPOS 27–29 D.

Ji sugrįžta! Liepos 27–29 dienomis, Klaipėdą jau 59-ąjį kartą užlies populiariausias vasaros renginys – Jūros šventė. Įspūdingą trijų dienų susitikimą dovanojanti Jūros šventė, kiekvienam iš mūsų pažers gražiausių dovanų – daugybę mielų atradimų ir nepakartojamų emocijų. Nes ji tokia: kaskart atplaukia su gerosios energijos banga, „pagauna“ ir nepaleidžia. Ir dienų, ir naktų tada, regis, per maža…

Jauki ir svetinga Jūros šventė nustebins kino gerbėjus, kuriuos jau trečius metus suburs KINO SKVERAS. Naujais skoniais nustebins SKONIŲ AIKŠTĖ, o galvą apsuks spalvinga ir turtinga Jūros šventės MUGĖ. Šį kartą trys Jūros šventės dienos dovanos išskirtinius teatrinius pasirodymus, tarp kurių ir pasaulinės premjeros. Savo magija ir subtilumu įkvėps TEATRO AIKŠTĖ, o ritminguose muzikos garsuose skandins KRUIZINIŲ LAIVŲ TERMINALAS. Jus pakviesime ir į DIZAINO JŪRĄ, TURIZMO SKVERĄ. Jūros šventės akimirkas subtiliai papuoš didingi BALTIC SAIL burlaiviai, kurie Jūros šventės metu svetingai atvers savo denius ir neleis pamiršti, jog Jūros šventės esmė ir pradžių pradžia – mūsų vienintelė JŪRA.

Jūros šventė – populiariausias renginys Lietuvoje. 2016-aisiais pasaulio interneto paieškos milžinės „Google“ skelbiamų dažniausiai lietuvių ieškotų įvykių sąraše ji puikavosi greta tokių įvykių kaip Rio olimpinės žaidynės, Europos futbolo čempionatas, LR Seimo rinkimai ir Eurovizijos konkursas. 2017-aisiais Jūros šventė populiariausių renginių sąraše pakilo dar aukščiau – į trečiąją poziciją.

Jūros šventės pripažinimo ir kokybės ženklu laikytina jau keletą metų nenutrūkstanti JE Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globa.

JŪROS ŠVENTĖ 2017

Didžioji Jūros šventės eisena

The Tall Ships Races 2017 akimirkos

Žuvusių jūroje pagerbimas

Jūros šventės muzika

Teatriniai pasirodymai

Akimirkos

Dangės flotilė

Sportas

JŪROS ŠVENTĖ 2017

JŪROS ŠVENTĖ 2016

JŪROS ŠVENTĖ 2015

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.