LAUKIANČIO BILIETO IDĖJA

Jaunatviška ir naujas tradicijas kurianti Kovo 11-oji, 2016 m. Klaipėdai padovanojo LAUKIANČIO BILIETO idėją. Nedrąsia svajone buvusi idėja, Kovo 11-oji kasmet pakviečia į  labdaringą išskirtinės muzikos koncertą, kuriame pristatoma laukiančio bilieto idėja, o visi už koncertą paaukoti pinigai tampa „laukiančiais bilietais“.

Vienas bilietas sau, kitas – dovana vaikui ar paaugliui, kuri lauks savojo žiūrovo. Tokia paprasta klaipėdietiškos iniciatyvos „Laukiantis bilietas“ filosofija, ją pristato penktą kartą organizuojamas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas koncertas.

„Laukiančiu bilietu“ pasinaudoti gali tiek sunkiau besiverčiančios, tiek gerai gyvenančios šeimos. Svarbiausias ir vienintelis „laukiančio bilieto“ tikslas – formuoti mūsų miesto ir šalies ateitį – vaikus ir jaunimą supažindinant su tikrąja kultūra, skatinant domėtis.

„Laukiančio bilieto“ idėja pasinaudoti galės į renginius einantys tėvai ir kartu su savimi norintys pasiimti atžalas, arba savarankiškai į koncertą einantys paaugliai (iki 18 metų). „Laukiantį bilietą“ įteiks sąžiningas  tarpininkas – teatro ar koncertų salės kasininkas. „Laukiantis bilietas“ turės išskirtinę žymę, todėl prieš renginį bilietų kontrolierius matys ar su šiuo bilietu tikrai eina vaikas, paauglys.

Kiek „Laukiančių bilietų“ išnaudota ir kiek dar likę – skelbiama internetinėse „Laukiančio bilieto“ partnerių svetainėse bei telefonais, kurie nurodyti prie įstaigų bilietų kasų.

Skirkite projekto paramai 20 Eur, ir mes padovanosime Jums vieną bilietą į šventinį koncertą. Aukoti galite VšĮ „Klaipėdos šventės“ biure, Turgaus g. 22-8. Informacija tel. 8 698 16 053.

Dosniai dalinkimės gerumu!

PROJEKTO  PARTNERIAI

2019 m. „Laukiančio bilieto“partneriais tapo Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos dramos teatras bei Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras;
2018 m. „Laukiančio bilieto“ partneriais tapo Klaipėdos koncertų salė ir Klaipėdos dramos teatras;
2017 m. „Laukiančio bilieto“ partneriais tapo Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos lėlių teatras bei Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras;
2016 m. „Laukiančio bilieto“ partneriais tapo Klaipėdos koncertų salė ir Klaipėdos dramos teatras;

PAAUKOTA

2019 m. „Laukiančio bilieto“ idėjai paaukoti 3785 eurai, sukurti 563 „laukiantys bilietai“;
2018 m. „Laukiančio bilieto“ idėjai paaukoti 2425 eurai, sukurti 391 „laukiantys bilietai“;
2017 m. „Laukiančio bilieto“ idėjai paaukoti 2385 eurai, sukurti 524 „laukiantys bilietai“;
2016 m. „Laukiančio bilieto“ idėjai paaukota 3740 eurų, sukurti 874 „laukiantys bilietai“.

„Laukiančio bilieto“ idėją paskatino „paliktos kavos“ tradicija, itin būdinga Italijos ir Prancūzijos regionams. Čia, neturint pinigų, ar namuose pamiršus piniginę, be vargo galima pasimėgauti puodeliu kavos, o sugrįžus kitą kartą, pačiam sumokėti. Galimybė gurkšnoti paliktos kavos atsiranda tuomet, kai sumokėjęs už kelis puodelius kavos kavinės lankytojas išgeria vieną, o kiti atitenka nepažįstamiesiems.

Idėjos rėmėjas Lietuvos kultūros taryba.

 

 

 

 

Idėją pristato LRT.         

 

 

 

 

 

 

Idėją pristato Kultūros uostas.

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.