Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas koncertas – šviesus ir elegantiškas, telkiantis jautriai ir šiltai iniciatyvai dalintis. Visos jau ketvirtąjį kartą vyksiančio koncerto metu surinktos Jūsų lėšos pavirs laukiančiais bilietais ir suteiks galimybę 2019 metais jauniesiems Klaipėdos regiono kultūros vartotojams lankytis repertuariniuose Klaipėdos dramos teatro, Klaipėdos koncertų salės bei Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro renginiuose.

Klaipėdietiška laukiančio bilieto filosofija yra neįtikėtinai paprasta ir kilni. Susimokėdamas už savo bilietą, nupirksi bilietą vaikui ar paaugliui. Antrasis apmokėtas bilietas bus atidėtas į šoną ir lauks savojo žiūrovo. Laukiantį bilietą įteiks sąžiningas tarpininkas – teatro ar koncertų salės kasininkas.

Dėkodami Jums džiaugiamės, kad nuo projekto pradžios jau išdalinome 1789 bilietus į renginius Klaipėdos koncertų salėje, Klaipėdos dramos teatre, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame bei Lėlių teatruose.

DĖMESIO. Skirkite projekto paramai 20 Eur, ir mes padovanosime Jums vieną bilietą į šventinį koncertą. Aukoti galite VšĮ Klaipėdos šventės biure, Turgaus g. 22-8, Klaipėda arba pavedimu į paramos sąskaitą LT34 7300 0100 0233 2003, Swedbank.

Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 698 16053 .

Dosniai dalinkimės gerumu!

 

Banalių tiesų nebūna. Tad vaikai dar gali išgelbėti pasaulį. Lygiai, kaip Klaipėdos jaunieji talentai – savąjį Pamario kraštą ir visą Lietuvą. Nes jie – talentingi. Nes jų Mokytojai yra tie, kuriuos senovės graikai vadino paidagogos – auklėtojas. Klaipėdiškių muzikų auklėtojai ne tik moko, kaip turi lakstyti jaunojo pianisto pirštai. Jie ugdo stiliaus sampratą, estetinį skonį, grožio ir gėrio atvėrimo paslapčių. Todėl aš klausiu savęs: ar 2019 metų Kovo 11 –oji bus dar kur Lietuvoje tokia stipri tiesos, šiuo atveju – meno tiesos diena, užtaisas ir iškrova, kaip Klaipėdoje?

Juk čia skambančiai Kovo 11 –ajai savo erdvę atvers nuostabios akustikos Klaipėdos koncertų salė, o savo glėbį išskleis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras, diriguojamas teatro meno vadovo ir vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio. Jie tai padarys tam, kad į šventinį koncertą susirinkę klausytų, kaip Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos moksleivė Gabrielė Beata Štaraitė, Šilutės meno mokyklos ugdytinė Saulė Norvaišaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai Jonas Šopa ir Gabija Maknavičiūtė bei Londono Purcell School prisijaukinusių klaipėdiškių atstovas Kasparas Mikužis skambins Haidno, Beethoveno, Šumano, Šopeno ir mūsiškio B.Dvariono fortepijono koncertų šedevrus.

Kaip visa tai paveiks susirinkusius? Taip, kaip ir turi paveikti laisvų žmonių laisvas muzikavimas Kovo 11 –ąją: mes pakilsim įgiję daugiau pasitikėjimo savimi ir savo Tėvyne. Šiandien ta – gal svarbiausia.

Ir dar. Ateidami į Kovo 11 šventės koncertą, jūs dalyvausite gerumo veiksme. Jau ketvirtą kartą koncerto metu surinktos lėšos pavirs Jūsų dėka LAUKIANČIAIS BILIETAIS. Tai nuostabi (ir tokia reikalinga!) VšĮ „Klaipėdos šventės“ iniciatyva. Ji suteikia unikalią ir giliai humanistinę galimybę 2019 metais jauniesiems Klaipėdos regiono kultūros mylėtojams lankytis repertuariniuose Klaipėdos dramos teatro, Klaipėdos koncertų salės bei Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro renginiuose. Mat susimokėdami už savo bilietą , Jūs nuperkate bilietą vaikui ar paaugliui, tuo pačiu nors vienam vakarui atitraukdami jį nuo gatvės subkultūros tuštybės ir atveriate jam duris į meno pasaulį. Kuris gal jo jau nebepaleis…

Tai gal ne tik vaikai, bet ir Jūs taip gelbėsit pasaulį ir savo Lietuvą.

Verta pabandyti, ar ne?

 

                                                                 Pagarbiai Jūsų Viktoras Gerulaitis

                     

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.