100-čio odisėja: jachta LIETUVA pasiekė Gdanską (dienoraštis)

Jūros šventės naujienos
20180706 111321 Sm

Liepos 3-ąją palikusi Klaipėdos uostą, linkėjimus jachtos „Lietuva“ įgula siunčia iš Gdansko, kur drauge su visais pasaulio lietuviais 21 val. giedos Tautinę giesmę. Sekite buriuotojų dienoraštį ir tapkite 100-čio odisėjos dalimi!

DIENORAŠTIS

LIEPOS 6 d. Nors ir su iššūkiais – vakar vakare, liepos 5-ąją prisišvartavom. Mūsų „Lietuva“ stovi šalia šalia jūrų muziejaus ir kitų jachtų. Šiuo metu visos mintys sukasi apie tautiškos giesmės giedojimą, nes pažymėjome žemėlapyje jachtos poziciją – pasirodysime tiesiogiai. Šiandien giedant himną prie mūsų turėtų prisijungti 43 turistų grupė iš Mažeikių – skambėsim solidžiai. Kol kas saulėt ir giedra – atsiųsim daugiau žinių.
Tiesa, apie pirmąjį plaukimo etapą – kelionės metu 4 žmonėms buvo blogai. Pradžioje išplaukus, porą valandų buvo 4 mazgų greitis su burėmis. Vėliau jachta 8 valandas buriavo 8 mazgų greičiu. Tada ir pasireiškė „nuostabioji“ jūrligė. Likusios kelios valandos iki Gdansko buvo labai ramios. Jachta plaukė naudodama variklius. Vakare sutemus „Lietuvoje“ pradėjo skambėti gitaros muzika ir liejosi dainos iki pat vidurnakčio. Pasirodo kapitonas (po metu pertraukos) ir pora įgulos narių puikiai valdo gitarą. 

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.