5-OJO „ŠVYTURIŲ RALIO“ PIRMOJI VIETA – KAUNIEČIAMS

Jūros šventės naujienos
0Z2A0828 Sm

Rugsėjo 30-ąją Klaipėdoje, prie seniausio Lietuvoje – Klaipėdos švyturio, startavo penktasis „Švyturių ralis“. Šiemet „Švyturių ralio“ maršrutas – anonsas į 2018-uosius, kai bus minimas atkurtos Lietuvos 100-metis. Šį kartą ralio dalyvių ir vėl laukė naujas nacionalinis maršrutas, kurio metu teko įveikti apie 240 kilometrų, kuriuose – Palanga, Šventoji, Kretinga, Lazdininkų vėjo malūnas, Renavo dvaras, 1918 m. Lietuvos nepriklausomybės akto signataro Stanislovo Narutavičiaus gimtinė, Barstyčių akmuo, Seda ir kiti lankyti objektai bei miesteliai.

5-ojo „Švyturių ralio“ ekipažų rezultatų lentelė (PDF)

Penktojo „Švyturių ralio“ iššūkį priėmė ir į kelionę leidosi 96 ekipažai, tarp kurių svečiai iš Biržų, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Telšių, Mažeikių, Tauragės, Šilutės, Neringos. Prieš pat startą komandoms buvo įteikta kelio knyga su užduotimis, kurią ekipažo nariai turėjo išspręsti iki finišo vietos, kuri šį kartą buvo numatyta Alsėdžiuose. Tradiciškai, visų finišavusių „Švyturių ralio“ dalyvių laukė vaišės, muzikinė programa, kurioje – maestro Saulius Šiaučiulis ir atlikėja Rasa Serra.

Visiem ralio dalyviams įteikti padėkos raštai, apdovanoti jauniausi, brandžiausi šventės dalyviai, smagiausio šūkio bei komandos pavadinimo autoriai. Net šešios komandos į kelionę šį kartą leidosi su savo augintiniais, todėl apdovanoti ir jie – sėkmės talismanai. Baigus skaičiuoti rezultatus, vakarop – paskelbti svarbiausi rezultatai.

Pirmoji vieta ir kompanijos UAB „Inchcape Motors“ sveikinimai bei savaitgalio nuotykiai su stilingiausiu „Ford“ šeimos visureigiu – „Ford Kuga“ atiteko komandai iš Kauno Nr. 92 „Neveikia atbulinis“ su šūkiu – „Nemaišom vairuotojui“. Antrosios vietos laimėtojams iš Klaipėdos, komandai Nr. 65 „Keturi muškietininkai“, atiteko žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ dovana – dienraščio „Lietuvos rytas“ prenumerata ir fejerverkų dėžė. Trečioji vieta atiteko taip pat klaipėdiečiams – komandai Nr. 15 „Jūrų vėpliai“.

4-oji vieta atiteko komandai „Žali“, 5-oji vieta – komanda „O kas jei ne mes? “, 6-oji vieta – komanda „Judam į priekį“, 7-oji vieta – komanda „Švyturys“, 8 vieta – komanda „JOJO“, 9-oji vieta – komanda „Parduodu garažą“, 10-oji vieta – komanda „Asociacija Klaipėdos vokiškų automobilių klubas“.

Visos komandos laimėtojos apdovanotos skaniais ir sočiais AB „Vilniaus duona“ prizais, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atminimo dovanomis. Specialius prizus įteikė ir UAB „Utenos alus – Švyturys“ atstovai. Komandoms atiteko ir projekto „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017“ dovanos.

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.