VšĮ „Klaipėdos šventės“, Turgaus g. 22–8, Klaipėda
8 46 400 300

Įspūdingas šokančių fontanų šou „Miesto garsai“

Jūros šventės naujienos
Fotopolis.lt

Jau kelerius metus ypatingas miesto erdvių transformacijas pristatanti Jūros šventė kviečia nepraleisti vieno laukiamiausių renginių – šokančių fontanų, šviesos ir pirotechnikos šou, kuris ir vėl nuspalvins Jono kalnelį. „Miesto garsai“ – taip šį kartą pristatoma unikali šokančių fontanų programa, kurią papildys „Klaipėdos – Lietuvos kultūros sostinės“ metų simboliai – SMILGININKAI. Choreografės Agnijos Šeiko ir šviesos menininko Lino Kutavičiaus sukurtos šviečiančios smilgos atspindi Pamario krašto žmogaus ir gamtos bendrystę, trapumą ir stiprybę. Fontanų projekto choreografė Daiva Palubinskaitė, atlieka – „Padi Dapi Fish“ šokėjai ir savanoriai. Du šventinius vakarus kviečiame pasinerti į subtilią muzikos ir vandens, šviesos ir erdvės, žmogaus ir miesto draugystę. „Miesto garsai“ – įkvėpimui ir atokvėpiui. Muzikos autorius – Kristijonas Lučinskas.

Šokančių fontanų šou dovanoja ir į šventinius vakarus kviečia ilgametis Jūros šventės partneris AB „Klaipėdos nafta“.

Liepos 28, 29 d., penktadienis ir šeštadienis, Jono kalnelio užutėkis
Pasirodymo trukmė – 20 min. Laikas: 22.30, 23.30, 0.30, 1.15

Ar norėtum tapti AB „KLAIPĖDOS NAFTA“ (KN) šeimos nariu? KN KVIEČIA „PASIMATUOTI“ PROFESIJĄ IR PAŽINTI LIETUVOS energetinę NEPRIKLAUSOMYBĘ KURIANČIUS PROCESUS
Aikštelė prie burlaivio „Meridianas“
Ar žinai, kokie specialistai rūpinasi mūsų šalies energetine nepriklausomybe? Ar kada norėjai bent vienai dienai tapti inžinieriumi/-e ar kapitonu/-e? Smalsu, kaip vienu piršto spustelėjimu suvaldyti suskystintųjų gamtinių dujų laivą-saugyklą „Independence“, o gal esi pasikaustęs naftos produktų versle? Visus atsakymus rasi Jūros šventės metu atvykęs į AB „Klaipėdos naftos“ paviljoną.
Paviljone bus galima ne tik sužinoti, bet ir išbandyti inovatyvias bei įtraukiančias pramogas, suteikiančias galimybę pažinti nepaprastą KN bendruomenės veiklą.
Interaktyvūs pažintiniai kompiuteriniai žaidimai, improvizuota ekspozicija, įdomios pažintys – tai KN dovana šventės svečiams.

Aplankyk KN šeimą, tapk vienu iš KN bendruomenės narių, pažink netikėčiausias ir įdomiausias profesijas, pažadink smalsumą, suprask tau ir tavo valstybei reikšmingus procesus!

Liepos 28–29 d., 10.00–22.00
Liepos 30 d., 10.00–17.00