JAU RYTOJ TEATRO AIKŠTĖJE – KALĖDŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS IR NAUJOS ROYCE DAINOS PREMJERA!

Lapkričio 30-ąją, paskutinį lapkričio vakarą, Klaipėda pasitiks kalendorinę žiemą ir įžiebdama Teatro aikštėje eglutę pradės stebuklingą gražiausių metų švenčių laukimą.  „Kalėdų eglutės pasaką“ visiems tą vakarą susirinkusiesiems seks Kalėdų Senelis, jam talkins ištikimieji draugai – elfai, o miško gyventojai – kiškiai, voverės ir paukščiai – padės atkurti Hanso Kristijano Anderseno užrašytą istoriją apie vienos eglutės svajonę būti kam nors reikalinga…. 

Pagal orų prognozę – ryt numatomas puikus oras, tad į Teatro aikštę  ir Turgaus gatvę kviečiame užsukti jau nuo 12.00 val.  Čia kalėdiniuose šventiniuose nameliuose galėsite paskanauti kalėdinių skanumynų, vaflių ir kibinų, o sušalusieji galės pasišildyti karštomis sultimis, kakava ir arbata. Šiemet prekybininkai žada pasiūlyti daug kalėdinių suvenyrų su Klaipėdos simbolika. Kalėdiniai nameliai Teatro aikštėje jūsų lauks visą šventinį gruodžio laikotarpį.
Lapkričio 30-osios vakarą, 17.00 val. Teatro aikštėje susirinkusiuosius pasveikins Klaipėdos miesto šeimininkas – meras Vytautas Grubliauskas. Iš Dramos Teatro balkonų išvysite teatralizuotą „Kalėdų eglutės pasaką“. Simboliška, kad iš auksinės klasikos lobyno sugrįžtanti pasaka turi sąsajų su uostamiesčio kalėdinio meto tradicijomis. Buvo laiminga, kai žmonės ją pasirinko kalėdinių švenčių simboliu, parnešė į namus, papuošė žaisliukais ir taip Pasakos eglutė papuošė šventę. Uostamiestis išdabins ir lapkričio 30-osios vakarą įžiebs taip pat žalią, tikrą, mišku kvepiantį kalėdinį medį, kurį miestui geranoriškai padovanojo klaipėdiečių šeimyna. Gražuolė sidabrinė eglė į Teatro aikštę jau atvyko iš Dituvos. Šiemetinė eglė karalienė išrinkta iš 12-os pretendavusių medelių.

„Nesvarbu kas yra ant eglutės, kas yra po eglute, svarbu kas yra šalia ir ką mes atsinešame į šventę savo širdyse. Ir čia yra ta erdvė, kurioje gali skleistis gerumas ir bendruomeniškumas. Kas kitas, jei ne mes galime sukurti šventę savo miestui ir sau “,  – sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė.
Vakarą vainikuos Klaipėdos Kalėdų simbolio įžiebimas, fejerverkas ir grupės ROYCE kalėdinis pasveikinimas, kuriame išgirsite ir „Kardiofono“ naujai skambančią legendinę dainą „Kalėdų eglutė“.
Dainos premjeriniam pristatymui besiruošiantis ROYCE lyderis ir balsas Ilja Gun neabejodamas sako, jog publikai pristato rimtą ir kokybišką dešimtmečių istoriją skaičiuojančios „Kardiofono“ dainos versiją, kuri papildys ir būsimą grupės albumą. „Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų“,- sako ROYCE vokalistas.

Kitas renginys Teatro aikštėje – sekmadienį, gruodžio 1 –ąją. Lėkštei labdaringos sriubos į Teatro aikštę tradiciškai kviečia “Maltiečiai”, renkantys aukas vienišiems, nepritekliuje gyvenantiems senoliams.

Tiesioginė renginio transliacija – internetu

Negalintieji dalyvauti Kalėdų eglutės įžiebimo šventės renginyje, turės galimybę jį stebėti per tiesioginę transliaciją internete, adresu https://www.facebook.com/klaipedossventes .  Bendrai uostamiesčio eglutės įžiebimo renginio sklaidai apsijungia Klaipėdos ir Lietuvos internetiniai portalai bei daugybę sekėjų turinčios socialinio tinklo „Facebook“ paskyros, todėl Klaipėdos Kalėdų eglutės įžiebimo renginį galės stebėti ir toli nuo Lietuvos ar kituose miestuose esantys žmonės.

***

Informaciją apie visus Klaipėdos kalėdinius – naujametinius renginius galima rasti www.klaipedossventes.lt, https://www.facebook.com/klaipedossventes, taip pat lankstinukuose – programėlėse, kurie nemokamai platinami miesto viešosiose vietose – kavinėse, Turizmo informacijos centre, prekybiniuose nameliuose Teatro aikštėje. Čia taip pat rasite unikalių kalėdinių atvirlaiškių, kuriais galėsite pasiųsti šventinius sveikinimus savo artimiesiems. Tiražas labai ribotas!

 

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.