Kalėdų eglutės įžiebimu Klaipėdoje prasidėjo gražiausių metų švenčių laukimas

Klaipėdoje sužibo tikra, 12 metrų aukščio, daugiau negu 45 metus klaipėdiečių Raimondos ir Dariaus Kivilių kieme auginta ir miestui padovanota žaliaskarė.
Re 0032 DSCF1960 2000

 

Klaipėdoje sužibo tikra, 12 metrų aukščio, daugiau negu 45 metus klaipėdiečių Raimondos ir Dariaus Kivilių kieme auginta ir miestui padovanota žaliaskarė.

Eglutės įžiebimo šventė prasidėjo miesto mero Vytauto Grubliausko sveikinimu. “Linkiu visiems turėti svajonę! Drąsią svajonę, kuriai būtų lemta išsipildyti!”, – linkėjo meras, kviesdamas nepaliauti dalintis gėriu, būti dosniems savo šiluma, gerumu, draugiškumu, emocijomis.

Teatralizuotas koncertas “Kalėdos pildo svajones…” su Kalėdų Senelio ir jo pagalbininkų pasirodymais Dramos teatro balkonuos buvo tiesiogiai transliuojamas internetu, todėl jį galėjo stebėti kituose miestuose ar ne Lietuvoje gyvenantys žmonės.

Renginyje dainavo televizijos projekte išgarsėjęs mamos Giedrės ir dukters Saulės duetas, charizmatiškosios „GOLDEN AGE“ merginos, publikos numylėtiniai Violeta ir Vilius Tarasovai su dukra Gabriele. Jaudinantį Kalėdų kanoną atliko studijos“Junior City Jazz“ dainininkai.

Renginį vainikavo Kalėdų eglutės įžiebimas ir įstabūs fejerverkai.

Girliandų gijomis išpuoštoje Teatro aikštėje Kalėdų eglutės įžiebimo vakarą nušvito dar nematyta šventinė iliuminacija. Senamiesčio verslininkų paramos dėka medeliai dekoratyviniuose vazonuose transformavosi į šešis įspūdingus šviečiančius burbulus.

Šventės metu išskirtinis dėmesys parodytas judėjimo negalią turintiems žmonėms – specialiai jiems buvo sumontuota speciali pakyla, nuo kurios buvo galima stebėti šventinį koncertą.

Turgaus gatvėje ir Teatro aikštėje vyko kalėdinė mugė, vaikus pasisupti kvietė karuselės, per didžiulį TV ekraną buvo transliuojami žinomų Klaipėdos žmonių sveikinimai.

Visą gruodžio mėnesį vakarais nuo gruodžio 8 d., į Teatro aikštę klaipėdiečius kvies išskirtinis šių metų kalėdinio laikotarpio renginys ir reginys – muzikos ir šviesos instaliacija „Legendos šviesa“. Tai bendras VšĮ „Klaipėdos šventės“ ir Latvijos kompanijos „Artistic.lv“ projektas. Instaliacijos epicentre atsidurs romantiškomis legendomis apipintas Taravos Anikės siluetas. Jį apsups tikras šiuolaikinių šviesos efektų žiedas. Šviesų žaismė drauge su specialiai šiam projektui kurta muzika ir poeto Simono Dacho eilėmis prikels iš užmaršties nemirtingą Taravos Anikės legendą. Kiekvieną vakarą iki pat sausio 1 d. klaipėdiečiai ir miesto svečiai kas pusvalandį bus kviečiami stebėti kartotinius instaliacijos seansus.

 

 

 

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.