Klaipėdos Kalėdų eglės įžiebimo šventėje – naujos ROYCE dainos premjera

Klaipėdiečiai jau skaičiuoja dienas ir valandas iki Kalėdų eglutės įžiebimo šventės. Jau šį šeštadienį, lapkričio 30-ąją, nušvitusi Kalėdų eglė ir miesto šventinė iliuminacija paskelbs uostamiestyje gražiausių metų švenčių laukimo pradžią.

Lapkričio 30-oji bus ypatinga, premjerinė diena, ir Klaipėdoje kuriančiai grupei ROYCE – Teatro aikštėje susirinkusi publika pirmąkart išgirs naują legendinės „Kardiofono“ dainos „Kalėdų eglutė“ versiją. Ji sukurta specialiai šiai progai, bendradarbiaujant su miesto kalėdinių renginių organizatoriumi – Viešąja įstaiga „Klaipėdos šventės“.

Dainos premjeriniam pristatymui besiruošiantis ROYCE lyderis ir balsas Ilja Gun neabejodamas sako, jog publikai pristato rimtą ir kokybišką dešimtmečių istoriją skaičiuojančios „Kardiofono“ dainos versiją, kuri papildys ir būsimą grupės albumą. „Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų. Tai – daina, kuriai netinka tralialia stilius“,- sako ROYCE vokalistas.

„Kalėdų eglutės“ naujoji aranžuotė pirmąkart gyvai nuskambės pasibaigus teatralizuotam Kalėdų eglutės įžiebimo renginiui iš Dramos teatro balkonų, iki šiol šis kūrinys transliuotas tik radijo stoties „Laluna“ eteryje. Šventinį vakarą Teatro aikštėje „Royce“ savo gerbėjams dovanos keletą savo repertuaro dainų.

***

Klaipėdos Kalėdų eglutės įžiebimo renginys Teatro aikštėje – lapkričio 30 d., šeštadienį. Pradžia – 17 val.

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.