„NUBUSK PASIKEITĘS“ ORGANIZATORIŲ DOVANA – NEMOKAMI KVIETIMAI

Jūros šventės naujienos
Kovo 11 Kvietimas Sm

Iškilmingo Kovo 11-osios koncerto „Nubusk pasikeitęs“ organizatorius VšĮ „Klaipėdos šventės“, Lietuvai svarbią datą kviečia pasitikti kuriant gerus darbus. Šį kartą į Klaipėdos dramos teatrą kviečiantis ypatingos muzikos koncertas pristato talentingus pianistus, jaunuosius Lietuvos ir Klaipėdos krašto kultūros ambasadorius bei Vilniaus styginių kvintetą „Intermezzo“ su šveicarų atlikėju Bruno Bieri. „Laukiančio bilieto“ draugų ir rėmėjų dėka, koncerto organizatoriai dovanoja 20 kvietimų į išskirtinės muzikos ir idėjos vakarą.

 „Mes klaipėdiečiai turime nuostabią tradiciją – Kovo 11-ąją pakviesti į dvasingą, išraiškingą koncertą, kuriuo jau trečią kartą telkiamės „Laukiančio bilieto“ idėjai. Iškilmingas koncertas – tai ne tik unikali proga susitikti, pabendrauti, išgirsti talentingiausius atlikėjus, jaunuosius perliukus, bet ir sukurti nuostabią galimybę vaikui ar paaugliui nemokamai atrasti geriausius kultūrinius renginius“, – sako Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.


Nors „Laukiančio bilieto“ idėja gali pasinaudoti visi vaikai ir jaunimas iki 18 metų, organizatoriai tikisi, jog idėja padrąsins sunkiau gyvenančias šeimas ir jų atžalas pažinti aukštąją kultūrą, teatrą ir klasikinę muziką. Išskirtinę „Laukiančio bilieto“ idėją pristatantis koncertas – Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

„Kartais reikia labai mažo postūmio praverti duris, kur iki šiol nebuvai. Jau trečius metus vykstančia akcija skatiname ir drąsiname visus, kurie iki šiol galbūt neatrado teatro, nebuvo klasikinės muzikos koncerte. Būdami kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalimi, siekiame telkti visuomenę ir skatinti nebūti abejingais sprendžiant skaudžiausias visuomenės problemas“, – sako „Laukiančio bilieto“ idėjos sumanytojas Romandas Žiubrys.

Anot organizatorių, ištikimų „Laukiančio bilieto“ idėjos draugų dėka, kurie ne tik noriai prisideda prie iniciatyvos, aukoja ne tik už save – į Kovo 11-osios vakarą dovanojama 20 kvietimų. Norintys pasiklausyti išskirtinio „Nubusk pasikeitęs“ koncerto, kviečiami pakvietimus rezervuoti el. paštu ieva@jurossvente.lt 

Muzika burianti nuoširdumui
Pirmojoje, iškilmingo Kovo 11-osios koncerto „Nubusk pasikeitęs“ dalyje – talentingi jaunieji Lietuvos pianistai ir Klaipėdos krašto kultūros ambasadoriai. Šventinį vakarą virtuozišku grojimu pradės Skaistės Kašėtaitės ir Linos Žutautaitės duetas.

Skaistę Kašėtaitę vos ketverių į muzikos pasaulį atvedė mama Liudmila Kašėtienė. Baigusi Šilutės meno mokyklą, Skaistė mokėsi M.K.Čiurlionio menų gimnazijoje (mok. G.Kondrotaitė), dabar studijuoja Lietuvos muzikos ir meno akademijoje prof. Z.Ibelhaupto klasėje. S.Kašėtaitė yra daugelio svarbių nacionalinių bei tarptautinių konkursų laureatė. 2017 metais Skaistė pelnė Mažojo Šv. Kristoforo laureato vardą už muzikos pasiekimus.

Lina Žutautaitė mokėsi Kretingos meno mokykloje, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje (V. Ruzgienės klasėje),  studijas tęsia Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. J.Karnavičiaus klasėje. Lina yra 11 tarptautinių, 2 nacionalinių konkursų laureatė.

Vakarą tęs Šilutėje gyvenantis dešimtmetis Pijus Pirogovas, kuris šiuo metu mokosi ir muzikuoja Šilutės meno mokykloje pas mokytoją Liudmilą Kašėtienę. Darbštus ir talentingas vaikas yra daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas, nuolat semiasi patirties meistriškumo pamokose.

Dar viena mokytojos Liudmilos Kašėtienės auklėtinė – Milda Daunoraitė. Mergaitė pianinu pradėjo groti būdama 6-erių, o šiuo metu mokosi Purcell muzikos mokykloje Londone mokytojo Justo Dvariono klasėje. Milda yra daugiau kaip 20 nacionalinių bei tarptautinių konkursų nugalėtoja.

Antroje koncerto dalyje – Vilniaus styginių kvintetas „Intermezzo“ ir Šveicarų atlikėjas Bruno Bieri.   „Intermezzo“ – tai penkių Lietuvos Nacionalinės filharmonijos artistų kolektyvas, nuolat ieškantis naujų muzikos formų ir spalvų, todėl jo repertuare įvairiausių stilių muzika nuo baroko iki roko.

Netikėtų spalvų šventiniam vakarui suteiks Šveicarų atlikėjas Bruno Bieri – aistringas žmogaus balso galimybių tyrinėtojas. Obertoninį ir pustoninį giedojimą derindamas su klasikiniu ir eksperimentiniu jodel atlikimu, B. Bieri atveria įstabų neatrastų garsų pasaulį. Kita Bruno aistra – Alpių ragas bei Šveicarijoje adaptuotas ir vien ten gaminamas akustinis instrumentas hangas.

Labdaringas koncertas „Nubusk pasikeitęs“, VYKS š.m. kovo 11 d., SEKMADIENĮ, 19 val. KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRE.

Kvietimus į Kovo 11-osios koncertą rezervuokite el.p. ieva@jurossvente.lt arba tel. 8 698 16053. 

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.