PENKTASIS „ŠVYTURIŲ RALIS“ SKIRTAS LIETUVOS 100-ČIUI

Jūros šventės naujienos
Svyturio Ralis 2016 9454 Sm

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 30-ąją, į kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius kviečia 5-asis „Švyturių ralis“. Puiki nuotaika, turininga kelionė ir šaunūs prizai – tokiam „iššūkiui“ pasiryžo jau 80 komandų. 

Penktojo „Švyturių ralio“ dalyvių lauks naujas nacionalinis maršrutas, kurio metu teks įveikti apie 240 kilometrų. Ralio dalyviai tradiciškai startuos prie Klaipėdos švyturio (Burių g. 9), kai 9 val.  bus duotas ralio startas.

Anot renginio organizatorių, naujame nacionaliniame „Švyturių ralio“ maršrute – keliolika miestelių (Gargždai, Palanga, Seda ir kiti) svarbios Lietuvos istorijos detalės, asmenybės ir paminklai. Ekipažams teks įveikti keliasdešimt įvairių užduočių, surasti užkoduotus objektus, atsakyti į organizatorių klausimus. Tiesa, klausimai pateikti taip, jog atsakymus būtų sunku rasti internete. Kai kuriuose punktuose ralio dalyvių lauks ir „Švyturių ralio“ komisarai, kurie legendą papuoš užduoties atlikimo lipduku.  „Švyturių ralio“ užduotys ir legenda, ekipažams įteikiami prieš pat startą. 

Ralio dalyviams finišo vieta bus atskleista tik starto metu. Finišavus visų lauks muzikinė programa – maestro Saulius Šiaučiulis ir atlikėja Rasa Serra. Nuobodžiauti neleis kūrybinės dirbtuvėlės, sportinės rungtys ir sočios vaišės. Suskaičiavus rezultatus, apie 16.00–17.00 val. numatomas  komandų apdovanojimas.

Pirmosios vietos laimėtojams atiteks UAB „Inchcape Motors“ bei „Ford“ komandos  sveikinimai ir savaitgalio nuotykiai su stilingiausiu „Ford“ šeimos visureigiu – „Ford Kuga“. Automobilis iš salono bus paimtas su pilnu, o gražintas su tuščiu kuro baku. Antrosios vietos laimėtojai bus apdovanoti „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės prizu – metine dienraščio „Lietuvos rytas“ prenumerata ir spalvinga staigmena. Skaniais ir sočiais prizais apdovanos AB „Vilniaus duona“, o jūrinės dvasios paskleis VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos prizai. Specialius prizus įteiks ir UAB „Utenos alus – Švyturys“ atstovai. Smagiausio šūkio autoriams, drausmingiausiai komandai ir kitiems pasižymėjusiems ralio dalyviams atiteks projekto „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017“ dovanos.

Organizatoriai atskleidžia, jog „Švyturių ralis“ – gražus anonsas į 2018-uosius, kai bus minimas atkurtos Lietuvos 100-metis.

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.