ŠEIMŲ ERDVĖ „BURINUKO UOSTAS“

Mes keliamės į naują erdvę! Pakeliui į Kruizinių laivų terminalą – spalvinga ir ryški, skambi ir kvapni, vaikams ir visada jauniems – šeimų erdvė „Burinuko uostas“. Mažojo Jūros šventės herojaus vardu pavadinta pramogų erdvė – gausesnė nei bet kada! Švies saulė ar lis lietus, čia jūsų lauks begalės žaidimų ir edukacinių veiklų: šventinis molbertas, jūreiviškų atvirukų kūrimas, dekupažo ir vėlimo pamokėlės, mažas ir didesnes rankas papuoš draugystės juostos, o besišypsančius veidus – linksmi piešiniai. Viena jūriškiausių veiklų, skirta vaikams ir jų tėveliams – popierinių ir medinių burlaivių gamyba. Sakoma jei nepasidarei burlaivio ar laivelio – vadinasi, nebuvai Jūros šventėje. O kur dar daugybė sportinių rungčių, vėjo malūnėlių, muilo burbulų, smėlio skulptūrų, o svarbiausia – smagumas plukdyti burlaivius didžiausiame Jūros šventės baseine!

Šaunioje pievelėje įsikūręs „Burinuko uostas“ jūsų lauks liepos 27–30 dienomis, Priešpilio g., pakeliui į Kruizinių laivų terminalą.

Liepos 27 d., 18.00–22.00
Liepos 28–29 d., 12.00–22.00
Liepos 30 d., 12.00–17.00

Privatumo nustatymai
Jūsų lankymosi mūsų svetainėje metu, svetainė gali kaupti naršymo duomenis, dažniausiai slapukų forma. Čia galite keisti privatumo nustatymus.
Turėkite omeny, jog bet kokie pakeitimai gali turėti didelės įtakos svetainės atvaizdavimui ir taip patirsite nepilnavertį naršymą.